Speed Matters - Jak Mogę Ci Pomóc?

WEB DESIGN

Projektuję i tworzę szybkie strony internetowe na platformie WORDPRESS, z wykorzystaniem wspaniale się uzupełniającego duetu OXYGEN (szablony stron i prędkość działania) oraz ACF Pro (możemy stworzyć bardzo skomplikowaną stronę - ale uzupełnianie treści tej strony będzie banalnie proste, za każdym razem!). 

W obecnych czasach szybkość ładowania się oraz działania strony WWW to bardzo istotna kwestia, tak z punktu SEO (Search Engine Optimization, czyli w skrócie pozycji Twojej strony w Google) jak i ze względu na wygodę użytkowników. Zgodzisz się chyba ze mną, że teraz mało który użytkownik będzie w stanie czekać 15 sekund, bo tyle często trwa ładowanie kiepsko zoptymalizowanych stron www na smartfonach (nawet przy połączeniu LTE). Na stworzonych przeze mnie stronach nic takiego Ci nie grozi!

FACEBOOK ADS

Jeśli chcesz szybko i w miarę tanio dotrzeć do dużej grupy potencjalnych Klientów, to obecnie reklama na Facebooku jest moim zdaniem najlepszym wyborem! Niewielkie wymagania finansowe (wystarczy nawet 5 zł dziennie), bardzo duża elastyczność tworzenia grupy docelowej (włącznie z zaawansowanymi narzędziami typu Custom Audience czy Look A Like Audience), szeroki wybór celów reklamowych oraz formatów graficznych, to tylko najważniejsze z zalet.

Jeśli wprowadzasz na rynek nowy produkt bądź usługę - przy pomocy reklam na Facebooku w ciągu kilku minut możesz przedstawić swoją ofertę potencjalnie zainteresowanym odbiorcom (zapraszając ich choćby na prosty Landing Page) i przekonać się, czy Twój pomysł ma sens i przyszłość przed sobą i czy warto inwestować w jego rozwój.

EMAIL MARKETING - MAILERLITE EXPERT

W ciągu ostatnich lat pojawiło się mnóstwo różnych narzędzi, które miały zrobić rewolucję i zdetronizować email,  jako najbardziej popularny kanał kontaktu z zainteresowanym odbiorcami. Mieliśmy rewolucję powiadomień na stronach WWW, potem swoje 5 minut miały chatboty - ale jak łatwo się można przekonać, codziennie dostajemy maile i codziennie sprawdzamy swoją skrzynkę mailową. Tutaj nic się nie zmieniło!

Aby rozpocząć swoją przygodę z Email Marketingiem, nie potrzeba od razu bardzo skomplikowanych platform. Swoim Klientom polecam niezmiennie MailerLite jako zdecydowanie najlepszą platformę na start. Prostota, niska cena (do 1.000 subskrybentów nic nie płacisz) oraz stosunkowo duże możliwości i sporo zaawansowanych narzędzi są mocnymi argumentami. A sama platforma zapewnia pełną zgodność przetwarzania i przechowywania danych osobowych Subskrybentów z przepisami Unii Europejskiej.

Dodatkowo warto wspomnieć o tym, że jestem certyfikowanym Expertem MailerLite

LANDING PAGES

Wielu Klientom wydaje się, że jeśli ich oferta ma się pojawić w internecie, to musi ona mieć postać tak bardzo rozbudowanej i robiącej wrażenie strony WWW, jak tylko to możliwe przy naszych możliwościach finansowych. A to zdecydowanie kiepskie pomysł!

Znacznie lepiej wykorzystamy nasz budżet, robiąc na początek prosty Landing Page, który szybko i efektywnie przedstawi naszą ofertę i zwróci uwagę na najważniejsze jej zalety. A zaoszczędzone pieniądze przeznaczmy na puszczenie kilku reklam na Facebooku, żeby przekonać się, jak nasi potencjalni Klienci odbierają naszą ofertę. I dopiero wtedy, gdy twarde dane powiedzą nam, że nasza oferta ma przyszłość, inwestujmy w znacznie bardziej rozbudowaną stronę WWW.

Przy takim podejściu narzędzia, którymi posługuję się w pracy (WORDPRESS + OXYGEN), dają moim Klientom jeszcze więcej zalet. Facebook oraz Google wprost wymagają dużej szybkości ładowania się stron lądowania, na które kierują emitowane przez nas na tych platformach reklamy. A sama strona lądowania wcale nie musi być ograniczona do prostych elementów - może być równocześnie szybka i robiąca duże wrażenie od strony graficznej!

SEArch engine optimization

Postawmy sprawę jasno - jeśli Twoja strona będzie chętnie wybierana przez użytkowników szukających konkretnych informacji, jeśli do Twojej strony będzie prowadziło dużo wartościowych linków z różnych źródeł, to Google na pewno zadba o odpowiednio wysoką pozycję tej strony WWW w wynikach wyszukiwania na różne, często bardzo konkurencyjne frazy. 

Ale żeby osiągnąć taki status, trzeba mieć albo dużo czasu albo duży budżet na pozycjonowanie. Dużego budżetu na pozycjonowanie Ci nie zapewnię... ale dzięki dobrej optymalizacji Twojej strony, zgodnie z wymaganiami i sugestiami Google możemy znacząco skrócić czas oczekiwania na docenienie jej przez Google. I co za tym idzie, znaczące polepszenie jej pozycji w wynikach wyszukiwania.

Podczas tworzenia stron od początku zwracam bardzo dużą uwagę na wszelkie aspekty optymalizacji Twojej strony pod kątem oczekiwań, wymagań i sugestii Google. Dzięki temu masz pewność, że z naszej strony zrobiliśmy wszystko, aby Google zainteresował się Twoją stroną WWW i spojrzał na nią nieco bardziej przychylnym okiem!

Zapraszam Do Współpracy

krzysiek@speedmatters.pl

magic-wandenvelopepicturelaptop-phoneearthScroll Up